Další informace

Aktuální akce

Akce JEDNOTA 27.4.2022 - 24.5.2022

Stříhejte kolem dokola! Vyhrajte na rok — třikrát Škoda Karoq!

15.10.2021

Kvalita si zaslouží odměnu, a proto je tu opět největší podzimní soutěž se značkami kvality potravin. Znovu tak můžete soutěžit o atraktivní ceny pro vás i celou rodinu. Jak? Stačí vybírat a nakupovat potraviny osvědčených značek kvality, vystřihovat loga a nalepovat je na herní karty. Vyhrávat pak můžete až do 2. 1. 2022. 

Značky kvality, jež zastupují panáčci vedení Klasáčkem, nám představují hlavní výhry – tři vozy ŠKODA KAROQ na rok! Týden co týden, po celou dobu trvání soutěže, pak na vás čeká také dalších více než 50 tisíc cen — kuchyňských spotřebičů a doplňků nebo poukazů na nákup do vybraných řetězců!

 

Chcete se zúčastnit? V prodejnách Albert/COOP nakupujte potraviny označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. Klasáček a jeho kamarádi vám ukazují, že v atraktivní soutěžní hře jde znovu o vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

 

Herní karty si snadno stáhnete na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost. 

 

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Celou kampaň STŘÍHEJTE KOLEM DOKOLA uvidíte také na televizních obrazovkách a uslyšíte 
v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!